1005406039864150
top of page
purple-gf25966c33_1920.jpg

Kurz k poznání

Základní principy života

Pink Gradient

Online kurz 

Pustit a projít si kurz můžeš kdykoliv a kdekoliv

Souhrn léčivých a vzdělávacích videí, materiálů i praktických rad a cvičení

Cena: ---

Pro koho je tento kurz a proč jsme jej vytvořily?

Slouží těm, kteří už nechtějí tápat v chaosu duchovního seberozvoje, protože jsme se ocitli v pře-informované době, kdy se těžko rozeznává pravda od iluze a není prostor pro život sám.

Jsme obklopeni návody, radami, zaručenými tipy a mnohdy si protiřečícími pravdami, na které se snadno uslyší, protože v nás vzbudí naději, že se dostaneme "výš" a budeme se cítit více šťastnější, bohatší nebo zhmotníme vše co si přejeme.

To vše vede k ještě většímu zmatku uvnitř člověka, vzhlížení k někomu či něčemu vně nebo přinejmenším prázdné peněžence -> v některých případech dokonce k celému "trojboji".

Taky jsme tápaly a proto jsme se rozhodly to celé projasnit a jednoduše popsat základní principy života a přivést tě k vlastní vnitřní síle, aby tě už nikdo nemohl zmást a zavést do chaosu, zatím co si budeš tvořit život v souladu s tvou duší.

Za mnoho let naší praxe a vlastního duchovního rozvoje jsme se dostaly daleko, hluboko, vysoko, až za hranice chápání a skrze časy i životy, abychom pochopily stvoření, jeho zákony a celé nás to vrátilo a ukotvilo v realitě tady a teď.

Víme jak náročná cesta to byla a proto chceme podpořit a zjednodušit tvou cestu prostřednictvím tohoto kurzu.

purple-gf25966c33_1920.jpg

Obsah kurzu

Základní principy života

Pink Gradient

---

---

----

----

-------

Jak zakoupit kurz

Základní principy života

Pink Gradient

Pošli e-mail na adresu alexandra.z.key@gmail.com a tvé fakturační údaje, do předmětu napiš "Kurz"

Pošleme ti fakturu na daný e-mail. Po uhrazení ti do 48 hodin pošleme link, na stejný e-mail, kde najdeš všechny materiály a videa ke kurzu.

Těšíme se na tebe

bottom of page